Dokumenty do pobrania

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami dostępnymi do pobrania. Znajdą tu Państwo wszystkie niezbędne formularze, regulaminy oraz informacje dotyczące naszych placówek. Dodatkowo znajdą też Państwo informację o naszym ubezpieczeniu z firmy COMPENSA. Wszystko to, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszych usług. Pliki są dostępne w formacie PDF, co gwarantuje ich czytelność na każdym urządzeniu. Pamiętajcie, że jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące tych dokumentów.

Karta zgłoszenia do przedszkola

Karta zgłoszenia do żłobka