Informacje o Przedszkolu Słoneczko, Żłobku Krasnoludek

Nasza firma to trzy oddziały: Przedszkole Słoneczko, Żłobek KrasnoludekDrugi Oddział Przedszkola, które oferują różnorodne programy edukacyjne dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Nasze placówki są otwarte od poniedziałku do piątku, od 6:30 do 16:00, z możliwością ustalenia dłuższego czasu. Nasze oddziały są dostosowane do potrzeb dzieci niepełnosprawnych, a nasza doświadczona kadra pedagogiczna zapewnia bezpieczne i przyjazne środowisko do nauki i zabawy.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasze placówki wyróżniają się wieloma unikalnymi cechami. Oferujemy terapie takie jak alpakoterapia, dogoterapia, hipoterapia, a także zajęcia z neurologopedii, multisensoryki, wzmacniania percepcji słuchowej, integracji sensorycznej, biofeedbacku i komunikacji alternatywnej. Posiadamy własny ogródek sensoryczny i kuchnię, gdzie przygotowujemy smaczne, zdrowe posiłki dla naszych podopiecznych. Dodatkowo, oferujemy zniżki dla rodzeństwa oraz dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Nasze placówki są miejscem, gdzie każde dziecko czuje się szczęśliwe, rozwijając swoje umiejętności i poznając świat w przyjaznej atmosferze.

przedszkole z zewnątrz