Przedszkole Słoneczko

Przedszkole Słoneczko to placówka dla dzieci w wieku 2,5-6 lat, gdzie mogą rozwijać swoje zdolności i pasje w miłym, bezpiecznym otoczeniu. Nasza instytucja proponuje różne grupy, takie jak: Misie, Motylki, Pingwinki, Pszczółki, Biedronki, Kotki, Tygryski, Smoki, Żyrafki. Są one dostosowane do wieku i wymagań dzieci. Kładziemy nacisk na indywidualne traktowanie każdego dziecka, dbając o jego rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny. Zapraszamy też do naszego Drugiego Oddziału Przedszkola. Jest to miejsce, gdzie maluchy mają dostęp do różnych form terapii, takich jak alpakoterapia, dogoterapia, hipoterapia.

Szczegóły działalności Przedszkola Słoneczko

Przedszkole Słoneczko oferuje bogaty program edukacyjny, który obejmuje codzienne zajęcia dydaktyczne, gimnastykę ogólnorozwojową, zajęcia rytmiczno-muzyczne, warsztaty plastyczne oraz zajęcia z języka angielskiego. Miesięczne czesne zależy od godzin i wynosi 500-750 zł. Rodzice mogą skorzystać z różnych form zniżek, takich jak dofinansowanie z Urzędu Miasta Zwoleń, zniżka na drugie dziecko uczęszczające do placówki, czy zniżka dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-16.00, z możliwością ustalenia dłuższego czasu pobytu dziecka.

zabawki w przedszkolu