Nasza kadra

Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych, doświadczonych i zaangażowanych specjalistów, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Wśród nas znajdują się nauczyciele, terapeuci, logopedzi i psychologowie, którzy każdego dnia z pełnym zaangażowaniem dbają o rozwój i dobro naszych podopiecznych. Wszystkie nasze ciocie posiadają odpowiednie kwalifikacje i regularnie uczestniczą w szkoleniach, aby podnosić swoje kompetencje i być na bieżąco z najnowszymi trendami w edukacji przedszkolnej. Nasza kadra to ludzie z pasją, którzy kochają to, co robią i z pełnym zaangażowaniem dbają o rozwój i dobro naszych podopiecznych.

Co wyróżnia naszą kadrę?

Naszą kadrę wyróżnia przede wszystkim zaangażowanie. Każdy z nauczycieli to specjalista w swoim obszarze, który stale podnosi swoje kwalifikacje i poszerza wiedzę. Wyróżnia nas również indywidualne podejście do każdego dziecka, umiejętność dostosowania metody pracy do potrzeb i możliwości malucha. Nasza kadra to także ludzie z pasją, którzy swoją pracę traktują jako misję, a nie tylko obowiązek. Dbamy o to, aby atmosfera w naszym przedszkolu była ciepła i przyjazna, a dzieci czuły się bezpieczne i szczęśliwe.

plac zabaw

Dyrektor, nauczyciel i właściciel placówek - mgr Marzena Szczepanik