stolik z krzesłamiDrugi Oddział Przedszkola

Drugi Oddział Przedszkola to specjalistyczna placówka, która oferuje wszechstronną pomoc i wsparcie dla dzieci z różnymi potrzebami rozwojowymi. Naszym celem jest stworzenie bezpiecznego i przyjaznego środowiska, które umożliwi każdemu dziecku rozwijanie swoich umiejętności i zdolności. W naszym Przedszkolu, dzieci mają możliwość korzystania z różnorodnych form terapii, które są dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Nasza wykwalifikowana kadra terapeutów i nauczycieli zapewnia profesjonalną opiekę i wsparcie, pomagając dzieciom osiągnąć ich pełen potencjał.

Zajęcia terapeutyczne w naszym przedszkolu

W naszym przedszkolu terapeutycznym oferujemy szereg specjalistycznych zajęć, które pomagają dzieciom w rozwoju. Są one starannie zaplanowane, aby zapewnić dzieciom wszechstronny rozwój. Naszym celem jest stworzenie środowiska, które promuje ciekawość, kreatywność i miłość do nauki. Każde dziecko jest traktowane indywidualnie, z uwzględnieniem jego unikalnych zdolności i zainteresowań. W naszym przedszkolu oferujemy między innymi: Dogoterapię, Terapię TUS (Trening Umiejętności Społecznych), Logopedię, czy Fizjoterapię wodną. To nie wszytsko - kliknij w poniższy przycisk, aby zapoznać się ze szczegółami.